Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ESCOM BİLİŞİM, bir dizi kurumsal firma için bakım anlaşmalarıyla desteklenen danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Portföyümüz, bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, web tasarımı, web hosting, domain tescili, mail hosting, bilgisayar donanımı satışı, notebook tamiri ve network kurulumu gibi çeşitli hizmetleri içermektedir. Ayrıca, kurumsal olmayan müşterilere de teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak gözetiyoruz, bu sayede sunduğumuz hizmetlerde en üst düzeyde tatmin sağlıyoruz.

HEDEFİMİZ

İşletmelerin her ölçekteki ihtiyaçlarına, günümüzün hızla değişen koşullarına ve teknolojinin ilerleyen trendlerine uygun çözümler sunarak, müşterilerimize en kapsamlı hizmeti sağlamayı hedefliyoruz. Firma işleyişini sürdürebilmesi için gerekli olan donanım, yazılım, dinamik-statik web sitesi tasarımı, alan adı tescili ve hosting gibi temel teknolojik gereksinimleri, uzman ekibimizle bir araya getirerek müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.Sunduğumuz hizmetlerle işletmelerin dijital varlığını güçlendiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Bilgisayar sistemlerinizi optimize ederek, ihtiyaçlarınıza en uygun hale getirip, maksimum verimliliği sağlamak amacıyla çalışıyoruz. İşinizi yeni teknolojik gelişmelerle destekleyerek, sürekli gelişiminize katkı sağlamak en öncelikli hedefimizdir. Ayrıca, düzenli bakımlar sayesinde sistemlerinizin sorunsuz çalışmasını güvence altına alıyoruz. Size özel, hızlı yüklenen, kullanıcı dostu, görsel açıdan zengin bir web sitesi tasarlayarak, ziyaretçilerinizi etkileşimde bulunmaya teşvik edecek bir çevre oluşturuyoruz.

 

Yerleşkemiz

2012 yılında bu yana vermekte olduğumuz servis hizmetilerinde, kısa süre içinde sektör liderlerinden biri olmayı başardık.

home_pin Fevzi Çakmak Mh. Cengiz Sk. No:1/A Pendik, İSTANBUL

call +90(216) 397 90 94
08:20 – 22:00

mail info@escomteknoloji.com
Start typing to see products you are looking for.