Sunucu Satış Kurulum

Güçlü Sunucular, İşinizin Güvencesi!

Gelişen teknolojiyle birlikte işletmelerin ihtiyaçları da artıyor. İşletmenizin dijital varlığını güçlendirmek, verimliliği artırmak ve rekabet avantajı sağlamak için sizlere özel sunucu çözümleri sunuyoruz.

  Firmamız, size özel olarak tasarlanmış güçlü sunucu satışları ve kurulum hizmetleri ile iş süreçlerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyor. İhtiyacınıza uygun, özelleştirilebilir sunucularımız sayesinde, işletmenizin gereksinimlerine tam anlamıyla cevap verecek bir altyapı oluşturuyoruz.
  Yüksek performanslı sunucularımız, işletmenizin hızla değişen dijital dünyasında güçlü bir varlık olmanızı sağlıyor. Sadece satışla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen profesyonel kurulum hizmeti ile sunucularınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde çalıştırmanızı sağlıyoruz.

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, sunduğumuz geniş ürün yelpazesi içinde ihtiyacınıza en uygun sunucuyu bulabilirsiniz. Sizin için en etkili ve verimli çözümü sunmak, bizim önceliğimizdir.
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, güvenilir ve kaliteli hizmet 

anlayışımızla iş ortaklarımıza değer katıyoruz. Hemen bize ulaşın, işletmenizin geleceğini daha güçlü bir dijital altyapıyla şekillendirelim. Unutmayın, başarınız bizim başarımızdır.

Rank

Şirket Adı

Pazar Payı

1

Dell Technologies

17.2%

2

Hewlett Packard Enterprise

16.8%

3

Inspur

10.1%

4

Lenovo Group Limited

6.2%

5

IBM

5.3%

2012 yılında bu yana vermekte olduğumuz servis hizmetilerinde, kısa süre içinde sektör liderlerinden biri olmayı başardık.

home_pin Fevzi Çakmak Mh. Cengiz Sk. No:1/A Pendik, İSTANBUL

call +90(216) 397 90 94
08:20 – 22:00

mail info@escomteknoloji.com
Start typing to see products you are looking for.